:: WebDomain
      + Cennik
  :: WebDesign
      + Wizytówka
      + Witryna WWW
      + Aplikacje
  :: WebHosting
      + MINI
      + MIDI
      + MAXI
  :: WebPositioning
Komputery przenośne

Notebooki
więcej »
Notebooki Optimus® łączą najwyższą jakość i niezawodność z przystępną ceną i łatwą obsługą. Zastosowanie najnowszych podzespołów umożliwia pracę z aplikacjami wymagającymi dużej wydajności sprzętu i szybkości przetwarzania danych, gwarantując długi okres eksploatacji i satysfakcji użytkownika. Czas i mobilność ma coraz większe znaczenie. Wybór jednego z notebooków Optimus® pozwala bez przeszkód pracować w biurze, w domu i w podróży. W dowolnym miejscu notebook Optimus® umożliwi komfort pracy z aplikacjami biurowymi, multimediami i korzystanie z usług Internetu.
Palmtopy
więcej »
Komputer klasy palmtop to najbardziej rozpowszechniony na świecie komputer, mieszczący się w kieszeni. Posiada czuły na dotyk ekran i rysik, którym piszemy po wydzielonej części ekranu. Palmtop rozpoznaje pismo ręczne; można też wprowadzać dane z klawiatury wyświetlanej na ekranie.
Ekran palmtopa jest podświetlany; można pracować w nocy. Wbudowany port podczerwieni pozwala na bezprzewodową komunikację z innym palmtopem, z komputerem, telefonem komórkowym, czy drukarką. Istnieje możliwość łączności bezprzewodowej w standardzie Bluetooth czy WiFi.
CENNIKI
Firma :: Oferta :: Sklep Internetowy :: Serwis :: Kontakt :: Praca :: Linki :: Mapa serwisu Copyright © 1992-2024 by P.H. COMPUTER