Firma handlowo-usługowa.
  :: Historia
  :: Galeria zdjęć

  :: Firma
  :: Sklep
Historia

Przedsiębiorstwo Handlowe COMPUTER z siedzibą w Świnoujściu przy ul. Boh. Września 13 powstało w 1992r., jednak w obecnej formie prawnej istnieje od 1 kwietnia 1994r. Działalność zarejestrowana jest na osobę fizyczną na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nr 5806. Od początku istnienia firmy prowadzimy sprzedaż handlową sprzętu i materiałów eksploatacyjnych, jak również obsługę serwisową urządzeń fiskalnych i niefiskalnych. Od kilku lat współpracujemy z firmami na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, a w 1999r. otworzyliśmy oddział handlowy w Międzyzdrojach.

W trakcie naszego rozwoju zdobyliśmy autoryzację wielu firm
z różnych dziedzin związanych z naszą działalnością, takich jak: Optimus S.A., Optimus Networks, Optimus LANServer, Novitus, Posnet S.C., Torell Sp. Jawna, Elzab S.A. i wielu innych.

W miarę poszerzania wachlarza usług stworzyliśmy specjalistyczny serwis, mający na celu usprawnienie działań logistycznych i współpracy z klientami. Posiadamy wykwalifikowany personel w zakresie montażu i instalacji okablowania strukturalnego, napraw urządzeń fiskalnych, drukarek, kserokopiarek, monitorów, zasilaczy i innych urządzeń niefiskalnych.

Firma :: Oferta :: Sklep Internetowy :: Serwis :: Kontakt :: Praca :: Linki :: Mapa serwisu Copyright © 1992-2024 by P.H. COMPUTER